Lammas lihaks
Meil on palju toredaid lambakarju, kes söövad rohtu, hoiavad maastiku korras ning pererahval silma säramas. Selleks, et väärtustada kõike, mida selline kari annab peaks suvise juurdekasvu ka pere toidulauale saama. Seda võimalikult väärikal moel.
Kuna meie väiketapamaja jahutuskambris on ruumi rohkemgi kui vaid meie enda talu lammaste lihale, siis pakume ka teistele karjadele kvaliteetset lammaste tapateenust. 
Lihakeha jahutame, see saab kõik nõutud templid ja läbib Põllumajandus- ja Toiduameti järelvalve. Soovikorral lõikame ja pakendame (etikeerime) teie liha. Selliselt käideldud liha võib müüa ka sõpradele-tuttavatele (isegi võhivõõrastele kui vaja). Nahk saab vajadusel soolatud. Nii saab koduümbruse päikesepaistest tervislik amps kartuli kõrvale ja lambad saavad majapidamises oma õigele kohale. Tapamaja teenusele mõeldes vaadake kindlasti üle ka
nõuded/soovitused.

Kui oleme aja kokku leppinud tuleb loomad kohale tuua. Allolev kaart näitab, et kuhu. Loomade mahalaadimiseks tuleb sõita kõige tagumise laudani ja seejärel ümber lauda, lautade taha siseõue - sealt leiad aediku kuhu loomad maha panna. 
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.