Rõõmu talus elavad Ants Kuks ja Liilia Tali koos oma viie tubli lapsega.
Rajasime kodu Antsu esivanemate tallu Valgamaal Karula Rahvuspargis. Siinseid kauneid maastikke hooldame rohkem kui 300 dorperi tõugu põhikarjautega, kes talledega kokku toovad Karula kuplitele suvekuudel rohtu sööma lausa tuhatkond suud. Tundlikke maastikke aitavad korras hoida ka eesti tõugu hobused. Lammaste liigutamisel on abiks meie asendamatud borderkollid ja karja valvavad kangalitest ja hispaania mastifistest karjavalvekoerad.


Meie eesmärk on kasvatada vastupidavaid dorperi tõugu suguloomi nii Eestimaa karjadesse kui ekspordiks. Meie lambad kasvavad mahefarmis peamiselt looduslikel rohumaadel, seega lammaste jaoks ideaalsetes tingimustes. Head pidamistingimused kajastuvad ka heades jõudlustulemustes ja loomade tervisenäitajates. 


Esimesed lambad võtsime Karula kuplitele aastal 2003. Paarkümmend aastat armastusega tehtud tööd on andnud kuhjaga kogemusi ja kindla veendumuse, et mahelambakasvatus on Eestis  jätkusuutlik valdkond. Lambad on universaalsed ja vastupidavad loomad, kes sobivad kõikidele rohumaadele, tuleb vaid leida õige tõug ja pidamisviis. Meie oleme leidnud oma tõu ja oma tee. Lisaks häid naabreid, sõpru ja mõttekaaslasi, kellega koos edasi minna.
Lambakasvatusel on tulevikku!