Meriinolamba maaletoojatena ja väheste meriinolammaste kasvatajatena Eestis saame pakkuda tõeliselt pehmeid kodumaiseid meriinonahku. Lisaks on need veel väga tiheda villaga - kui surud sõrmed villa sisse, siis naha pinnani niisama lihtsalt ei jõuagi. Seetõttu on meriino nahk väga mõnus diivanile külje soojendamiseks, väikelapsele vankrisse magamisaluseks või miks-mitte ka voodi ette luksuslikuks varbasoojendajaks. 

Meriinonaha hooldamisest. Kõige lihtsam ja parem viis naha puhastamiseks on kloppimine. Ideaalsel juhul värskes külmas lumes kloppimine. Kui nahk mingil põhjusel muutub juba nii mustaks, et tahaks seda pesta, siis tulebki nii talitada. Ehk siis maavillaseid meriinonahku võib pesta pesumasinas villapesuprogrammiga (ja villapesuvahendiga). Kuivatada tuleb nahka soojas toas (kindlasti mitte kuuma radika peal!) ja kuivamise jooksul on vaja nahka käte vahel venitada - mõõduka jõuga, et nahk ei rebeneks.

Reeglina on meie pakutavad meriinonahad ~2 cm pikkuse villaga, kuid on ka üksikuid "jääkarunahku", mille villa pikkus küündib 7 cm-ni.  Meriinonahkade hind algab 50 eurost.
Riiulil olevate nahkade hulk (ja seetõttu ka valik) muutuvad pidevalt, mistõttu tuleks nahasoovi korral võtta ühendust kas e-kirja või telefoni  teel.

kiri@maavillane.ee
+372 5333 2050 Olivia (Hallimäe talu)
+372 517 2646 Lilian (Ala-Mähkli talu)