Mahe lambaliha otse talust

Hallimäe talu pakub mahedat lambaliha, mis suviläbi kasvanud Karula kuplite karjamaadel.  Tänu oma lihakarnile saame erinevaid tooteid - praetükid, steigid, karree jne - pakkuda otse
talust. 
Soovime pakkuda vaid kõrge kvaliteediga lambaliha - me ei müü kaupa, mida ma oma pere toidulauale ei paneks. Liha tuleb ainult ja ainult tervetelt loomadelt, kes on heas toitumuses.
Liha kvaliteet on kinni paljudes asjades - sööt, tervislik seisund (sh stress), konditsioon jpm. Siilegi on selge, et "kana muneb nokast" ehk siis väga oluline on sööt, mida loomale antakse. Hallimäe talu talled on kasvanud karjamaa rohu peal, juurde anname ainult neile vajalikke mineraale.  
Kuna meil on olemas tunnustatud lihakarn, siis saamegi pakkuda kõrgema võimaliku kvaliteediga mahedat lambaliha. Liha on pakendatud ja võimalik on saada erineva suurusega tükke (nt seljatükk praetükina või hoopis steikidena).
Igapäevaselt on liha võimalik osta Hallimäe talust kohapealt (+372 5333 2050). Igal kolmapäeval käin Valgas ja saan liha linna piires kohale tuua (vajalik on ettetellimine!).
Lähiaajal on plaanis teha  sõit Tartusse ja Tallinnasse, kuhu saan siis ka liha kaasa võtta - sellest täpsemalt kuupäevade selgumisel. 
Kohtumisteni!
Olivia
Hallimäe talu perenaine
Eelmine
Dorper ajab villa maha
Järgmine
Karjaga jalutamas

Kommentaarid

  • Kerti Ait  •  17. juuli 2023
    Tere

    Mina sooviks lamba singitükki kondita (2-3 kg). Elan Nõos, aga saan Tartusse järgi tulla, kui siiakanti satute.

    Kerti Ait. Tel. 55697281

Lisa kommentaar

Email again: